Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej

Dyżury pracowników

            DYŻURY PRACOWNIKÓW DYDAKTYCZNYCH CSiR PK
           semestr  letni   2019/2020  od 24.02.2020 r. do 30.06.2020 r.

Dyżury do POBRANIA

                                 

NAZWISKO, IMIĘ

 

DZIEŃ GODZ. MIEJSCE

 

 

DZIEŃ GODZ. MIEJSCE

 

 

GRABACKA PIETRUSZKA BARBARA

DYREKTOR CSiR PK

Poniedziałek  13.15-14.15

Hala Kamienna

Środa 9.3o-10.3o

Hala Kamienna

MAJKA JACEK 

Z-CA DYR. CSiR DS. ORG. I MARKT.

Poniedziałek 12.oo-13.oo

Hala Czyżyny

Wtorek 10.3o-11.3o

Hala  Kamienna

WŁODARCZYK KRZYSZTOF

Z-CA DYR. CSiR DS. SPORTU

Poniedziałek  9.3o-10.3o

Hala Kamienna

Wtorek 10.oo-11.oo

Hala Kamienna

BAHR ANDRZEJ Czwartek 10.3o-11.3o

Hala  Kamienna

Piątek 9.3o-10.3o

Hala Kamienna

BODZIOCH ADAM Poniedziałek 11.oo-12.oo

Hala Kamienna

Środa 14.oo-15.oo

Hala Czyżyny

DOWNAR ZAPOLSKA MAŁGORZATA Środa 14.oo-15.oo

Hala Kamienna

Czwartek 14.oo-15.oo

Hala Kamienna

DUDEK KRZYSZTOF Poniedziałek 10.3o-11.3o

Hala Kamienna

Czwartek 9.3o-10.3o

Hala Czyżyny

DUDEK JAROSŁAW Czwartek 17.oo-18.oo

Hala Czyżyny

Piątek 11.3o-12.3o

Hala Kamienna

DYBAŁA JERZY Wtorek 20.oo-21.oo

Hala Kamienna

Piątek 10.3o-11.3o

Hala Kamienna

DYNOWSKI WOJCIECH Środa 12.3o-13.3o

Hala Kamienna

Piątek 13.3o-14.3o

Hala Czyżyny

ELJASZ-RADZIKOWSKI WOJCIECH Poniedziałek 9.3o-10.3o

Hala Czyżyny

Środa 10.3o-11.3o

Hala Kamienna

JAKUBOWSKA MARKIZA Poniedziałek 11.oo-12.oo

Hala Kamienna

Czwartek 18.3o-19.3o

Hala Czyżyny

JAWOR MARTA Środa 7.3o-8.30

Hala Kamienna

 

——————————–

JEŻ BEATA Wtorek 10.3o-11.3o

Hala Kamienna

Piątek 16.3o-17.3o

Hala Kamienna

JODŁOWSKI ARKADIUSZ Poniedziałek 18.15-19.15

Hala Kamienna

Środa 9.oo-10.oo

Hala Kamienna

LASKOWSKI MARCIN Poniedziałek 10.3o-11.3o

Hala Kamienna

Wtorek 11.oo-12.oo

Hala Czyżyny

ŁAGOSZ-MICHALEC ANITA Poniedziałek 13.15-14.15

Hala Kamienna

Wtorek 14.oo-15.oo

Hala Kamienna

MASŁYK ANNA Wtorek 18.3o-19.3o

Hala Kamienna

Czwartek 7.3o-8.3o

Hala Kamienna

RAFAŁOWICZ AGATA Wtorek 10.3o-11.3o

Hala Kamienna

 

———————————

SŁUPSKA AGNIESZKA Poniedziałek 15.3o-16.3o

Hala Kamienna

Czwartek 11.oo-12.oo

Hala Kamienna

SRUTOWSKI MATEUSZ Poniedziałek 10.3o-11.3o

Hala Czyżyny

Piątek 10.3o-11.3o

Hala  Kamienna

TOMCZYK MARTA Poniedziałek 18.15-19.15

Hala Kamienna

Środa 14.oo-15.oo

Hala Kamienna

ZIĘBA IWONA Poniedziałek 14.oo-15.oo

Hala Kamienna

Wtorek 14.oo-15.oo

Hala Kamienna