Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej

Dyżury pracowników

            DYŻURY PRACOWNIKÓW DYDAKTYCZNYCH CSiR PK
           semestr  letni   2018/2019  od 25.02.2019 r. do 28.06.2019 r.

                                 

NAZWISKO, IMIĘ

 

DZIEŃ GODZ. MIEJSCE

 

 

DZIEŃ GODZ. MIEJSCE

 

 

GRABACKA PIETRUSZKA BARBARA

DYREKTOR CSiR PK

Poniedziałek 13.15-14.15

Hala Kamienna

Środa 12.oo-13.oo

Hala  Kamienna

MAJKA JACEK 

Z-CA DYR. CSiR DS. ORG. I MARKT.
URLOP DO 29 marca

Poniedziałek  10.3o-11.3o

Hala kamienna

Środa 12.oo-13.oo

Hala Kamienna

WŁODARCZYK KRZYSZTOF

Z-CA DYR. CSiR DS. SPORTU

Środa 9.3o-10.3o

Hala Kamienna

Wtorek 10.oo-11.oo

Hala Kamienna

BAHR ANDRZEJ Poniedziałek 12.oo-13.oo

Hala Czyżyny

Czwartek 14.oo-15.oo

Hala Kamienna

BODZIOCH ADAM Wtorek 9.3o-10.3o

Hala Czyżyny

Czwartek 10.3o-11.3o

Hala Kamienna

DOWNAR ZAPOLSKA MAŁGORZATA Poniedziałek 14.oo-15.oo

Hala Kamienna

Środa 14.oo-15.oo

Hala Kamienna

DUDEK KRZYSZTOF Poniedziałek 11.oo-12.oo

Hala Czyżyny

Wtorek 11.3o-12.3o

Hala Kamienna

DUDEK JAROSŁAW Poniedziałek 17.oo-18.oo

Hala Czyżyny

Czwartek 15.oo-16.oo

Hala Kamienna

DYBAŁA JERZY Wtorek 11.oo-12.oo

Hala Czyżyny

Piątek 1o.3o-11.3o

Hala Kamienna

DYNOWSKI WOJCIECH Poniedziałek 12.3o-13.3o

Hala Kamienna

Środa 10.3o-11.3o

Hala Czyżyny

ELJASZ-RADZIKOWSKI WOJCIECH Poniedziałek 11.oo-12.oo

Hala Czyżyny

Piątek 12.oo-13.oo

Hala kamienna

JAKUBOWSKA MARKIZA Wtorek 12.oo-13.oo

Hala Kamienna

Czwartek 17.oo-18.oo

Hala Czyżyny

JAWOR MARTA Czwartek 9.oo-10.oo

Hala Kamienna

——————————-

 

JEŻ BEATA Środa 14.oo-15.oo

Hala Kamienna

Piątek 13.3o-14.3o
Hala Kamienna
JODŁOWSKI ARKADIUSZ Poniedziałek 11.oo-12.oo

Hala Kamienna

Czwartek 9.oo-10.oo

Hala  Czyżyny

LASKOWSKI MARCIN Poniedziałek 10.3o-11.3o

Hala Kamienna

Czwartek 10.3o-11.3o

Hala Czyżyny

ŁAGOSZ-MICHALEC ANITA Poniedziałek  13.15-14.15

Hala Kamienna

Wtorek 11.oo-12.oo

Hala Kamienna

MASŁYK ANNA Wtorek 18.3o-19.3o

Hala Kamienna

Czwartek 7.3o-8.3o

Hala Kamienna

RAFAŁOWICZ AGATA Środa 12.3o-13.3o

Hala  Kamienna

——————————–

 

SŁUPSKA AGNIESZKA Wtorek 14.oo-15.oo

Hala Kamienna

Środa 16.3o-17.3o

Hala Czyżyny

TOMCZYK MARTA Poniedziałek  18.15-19.15

Hala Kamienna

Środa 14.45-15.45

Hala Kamienna

ZIĘBA IWONA Wtorek 13.3o-14.3o

Hala Czyżyny

Środa 13.3o-14.3o

Hala Kamienna