Kadra dydaktyczna

 DYŻURY PRACOWNIKÓW

Andrzej Bahr

12 632 64 22

abahr@pk.edu.pl

Adam Bodzioch

Trener sekcji Ergometr wioślarski

12 632 64 22

abodzioch@pk.edu.pl

Małgorzata Downar-Zapolska

12 632 64 22

mdownar-zapolska@pk.edu.pl

Jarosław Dudek

12 632 64 22

jadudek@pk.edu.pl

Jerzy Dybała

Trener sekcji koszykówki mężczyzn

12 632 64 22

jdybala@pk.edu.pl

Wojciech Dynowski

Trener sekcji tenisa ziemnego

12 632 64 22

wdynowski@pk.edu.pl

Barbara Grabacka – Pietruszka

12 632 64 22

bgrabacka-pietruszka@pk.edu.pl

Markiza Jakubowska

12 632 64 22

mjakubowska@pk.edu.pl

Marta Jawor

Trener sekcji tenisa ziemnego

12 632 64 22

power.sport@interia.pl

Beata Jeż

Trener sekcji cheerleaders

12 632 64 22

bjez@pk.edu.pl

Arkadiusz Jodłowski

Trener sekcji kolarstwo MTB i pływackiej

12 632 64 22

ajodlowski@pk.edu.pl

Marcin Laskowski

12 632 64 22

mlaskowski@pk.edu.pl

Anita Łagosz-Michalec

12 632 64 22

alagosz-michalec@pk.edu.pl

Jacek Majka

12 632 64 22

jmajka@pk.edu.pl

Anna Masłyk

Trener sekcji narciarstwo i snowboard

12 632 64 22

amaslyk@pk.edu.pl

Wojciech Eljasz Radzikowski

12 632 64 22

weljasz-radzikowski@pk.edu.pl

Agata Rafałowicz

Trener sekcji rekreacyjnej koszykówki kobiet i mężczyzn

12 632 64 22

arafalowicz@pk.edu.pl

Agnieszka Słupska

Trener sekcji lekkoatletyki i biegów przełajowych

12 632 64 22

aslupska@pk.edu.pl

Mateusz Śrutowski

Trener sekcji siatkówki mężczyzn

12 632 64 22

msrutowski@pk.edu.pl

Marta Tomczyk

Trener sekcji pływackiej

12 632 64 22

martatomczyk@pk.edu.pl

Krzysztof Włodarczyk

Trener sekcji narciarstwo i snowboard

12 632 64 22

kwlodarczyk@pk.edu.pl

Iwona Zięba

Trener sekcji lekkoatletyka i biegi przełajowe oraz siatkówki rekreacyjnej kobiet i mężczyzn

12 632 64 22

izieba@pk.edu.pl

Robert Zaczkiewicz

Trener sekcji Judo/MMA

 

 

Wojciech Downar-Zapolski

Trener sekcji koszykówki kobiet

 

 

Mariusz Sumara

Trener sekcji piłki ręcznej kobiet i mężczyzn

Damian Głąb

Trener sekcji tenisa stołowego

 

 

Małgorzata Majerska

Trener sekcji badminton

 

 

Krystian Bławat

Trener sekcji siatkówki kobiet

 

 

DYŻURY PRACOWNIKÓW