Kadra dydaktyczna

 DYŻURY PRACOWNIKÓW

Andrzej Bahr

andrzej.bahr@pk.edu.pl

Adam Bodzioch

Trener sekcji Ergometr wioślarski

adam.bodzioch@pk.edu.pl

Małgorzata Downar-Zapolska

malgorzata.downar-zapolska@pk.edu.pl

Jarosław Dudek

jaroslaw.dudek@pk.edu.pl

Jerzy Dybała

Trener sekcji koszykówki mężczyzn

jerzy.dybala@pk.edu.pl

Wojciech Dynowski

Trener sekcji tenisa ziemnego

wojciech.dynowski@pk.edu.pl

Barbara Grabacka – Pietruszka

barbara.grabacka-pietruszka@pk.edu.pl

Markiza Jakubowska

markiza.jakubowska@pk.edu.pl

Marta Jawor

Trener sekcji tenisa ziemnego

power.sport@interia.pl

Beata Jeż

Trener sekcji cheerleaders

beata.jez@pk.edu.pl

Arkadiusz Jodłowski

Trener sekcji kolarstwo MTB i pływackiej

arkadiusz.jodlowski@pk.edu.pl

Marcin Laskowski

marcin.laskowski@pk.edu.pl

Anita Łagosz-Michalec

anita.lagosz-michalec@pk.edu.pl

Jacek Majka

jacek.majka@pk.edu.pl

Anna Masłyk

Trener sekcji narciarstwo i snowboard

anna.maslyk@pk.edu.pl

Wojciech Eljasz Radzikowski

wojciech.eljasz-radzikowski@pk.edu.pl

Agata Rafałowicz

Trener sekcji rekreacyjnej koszykówki kobiet i mężczyzn

agata.rafalowicz@pk.edu.pl

Dorota Sadkowska

Trener sekcji rolkarstwo

dorota.sadkowska@pk.edu.pl

Mateusz Śrutowski

Trener sekcji siatkówki mężczyzn

mateusz.srutowski@pk.edu.pl

Marta Tomczyk

Trener sekcji pływackiej

marta.tomczyk@pk.edu.pl

Krzysztof Włodarczyk

Trener sekcji narciarstwo i snowboard

krzysztof.wlodarczyk@pk.edu.pl

Iwona Zięba

Trener sekcji lekkoatletyka i biegi przełajowe oraz siatkówki rekreacyjnej kobiet i mężczyzn

iwona.zieba@pk.edu.pl

Robert Zaczkiewicz

Trener sekcji Judo/MMA

 

 

Wojciech Downar-Zapolski

Trener sekcji koszykówki kobiet

 

 

Irina Sarga

Trener sekcji piłki ręcznej

Damian Głąb

Trener sekcji tenisa stołowego

 

 

Małgorzata Majerska

Trener sekcji badminton

 

 

Krystian Bławat

Trener sekcji siatkówki kobiet

 

 

Robert Orłowski

Trener sekcji piłki nożnej

 

 

 

DYŻURY PRACOWNIKÓW