Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej

Turniej koszykówki chłopców i dziewcząt kategoria U13

Wyjątkową, setną rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę, krakowska Politechnika uczci poprzez zawody sportowe, jedną z dziedzin życia łączącą wszystkich, współorganizowane z Urzędem Miasta Krakowa. W dniach 10-11 listopada na obiektach CSiR toczyć się będą koszykarskie zmagania młodzieżowe chłopców oraz dziewcząt, a całość uzupełni pierwszoligowy mecz koszykarek AZS Politechniki.

Wszelkie wydarzenia rozpoczną się w sobotę (10.11) o godzinie 12.30, kiedy na boisku pojawią się drużyny chłopców z kategorii do lat 13. Rolę gospodarza przejmie niejako Oknoplast Korona Kraków, notabene trenująca również każdego tygodnia na obiektach CSiR. Zmierzy się z Regisem Wieliczka oraz Unią Tarnów.

Tego samego dnia, o godzinie 18.30 koszykarki Good Lood AZS P K Kraków, występujące na co dzień na zapleczu ekstraklasy stoczą ligowy pojedynek z zasłużonym dla polskiej koszykówki zespołem, Grot TomiQ Pabianice, trenowanym przez mistrzynię Europy z 1999 roku, Sylwię Wlaźlak.

Niedziela (11.11) natomiast, stworzy okazję do sportowych popisów dla ekip dziewczęcych, również z kategorii U 13. Udział wezmą kluby z Krakowa, ale również Nowego Sącza, Bochni i Niepołomic. Start zaplanowany jest na godzinę 9. Ostatnie spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 18.

Szczegółowy harmonogram:

10 / 11 listopada 2018

Hala CSiR Politechnika Krakowskiej – ul. Kamienna 17

10 listopad

Turniej koszykówki chłopców kategoria U13

godzina

12:30 – Oknoplast Korona Kraków – Unia Tarnów

14:00 – Unia Tarnów – Regis Wieliczka

15:30 – Oknoplast Korona Kraków – Regis Wieliczka

 

11 listopad

Turniej koszykówki dziewcząt kategoria U13

godzina

09:00 – Żak Nowy Sącz – Ikar Niepołomnice

10:00 – Wisła Kraków – Żak Nowy Sącz

11:00 – Wisła Kraków – Prądniczanka Kraków

12:00 – Ikar Niepołomnice- Prądniczanka Kraków

13:00 – Żak Nowy Sącz – MOSiR Bochnia

14:00 – Prądniczanka Kraków – Żak Nowy Sącz

15:00 – MOSiR Bochnia – Prądniczanka Kraków

16:00 – Wisła Kraków – Ikar Niepołomnice

17:00 – Wisła Kraków – MOSiR Bochnia

18:00 – MOSiR Bochnia – Ikar Niepołomnice

 

Dodaj komentarz