Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej

Plan zajęć zima 2020/2021

Do pobrania: Plan zajęć zima 2020

ROZKŁAD ZAJĘĆ Z WF DLA STUDENTÓW WA W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/21

I STOPIEŃ stac.+niestac.

Zajęcia z wychowania fizycznego w semestrze zimowym 2020/2021 rozpoczynają się dla wszystkich grup od 05.10.2020 zgodnie z rozkładem zajęć. Podane poniżej terminy dotyczą tylko i wyłącznie zajęć na obiektach zamkniętych. Pozostałe zajęcia będą realizowane w terenie otwartym oraz zdalnie. W trakcie pierwszych zajęć prowadzący podadzą terminy i rodzaj realizowanych zajęć.

Legenda – obiekty:

A/S/C – aerobik/siłownia hala Czyżyny              K/C – korty hala Czyżyny

H/C – hala Czyżyny                                               B/C – basen Comarch na Czyżynach

H/K – hala Kamienna                                            B/G – basen Grochowska 20

LOD – lodowisko Morelowa 26a                        H/A/S/K – hala/aerobik/siłownia/Kamienna

A/S/K – aerobik/siłownia hala Kamienna

 

Rozkład zajęć dla studentów Architektury 

 

ROK STUDIÓW, KIERUNEK PŁEĆ LICZBA OSÓB RODZAJ ZAJĘĆ OBIEKT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I AiU, II AK K,M 10+10 TENIS K/C środa 9.00-10.30 W.Dynowski qoe89rw
I AiU, II AK K,M  10+10 TENIS K/C środa 10.30-12.00 W.Dynowski 2dwr8z7
I AiU, II AK K,M 10+10 TENIS K/C piątek 9.00-10.30 W.Dynowski a7dluz0
I AiU, II AK K,M 10+10 TENIS K/C piątek 10.30-12.00 W.Dynowski dngaed0
I AiU, II AK K 10+10 AEROBIK A/S/K wtorek 18.00-19.30 A. Masłyk hi06mmg
I AiU, II AK K 10+10 AEROBIK A/S/K czwartek 16.30-18.00 M. Downar-Zapolska z7pn24k

 

 

ROK STUDIÓW, KIERUNEK PŁEĆ LICZBA OSÓB RODZAJ ZAJĘĆ OBIEKT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I AiU, II AK K,M 15 BASEN B/G czwartek 21.00-22.00 A. Jodłowski lw9p7ww

 

ROK STUDIÓW, KIERUNEK PŁEĆ LICZBA OSÓB RODZAJ ZAJĘĆ OBIEKT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I AiU, II AK K,M 20 LODOWISKO LOD poniedziałek 18.00-19.00 A.Bodzioch
A.Maslyk
emiq7ql
cnga920
I AiU, II AK K,M 20 LODOWISKO LOD poniedziałek 19.00-20.00 A.Bodzioch
A.Maslyk
1uys3h6
cpj74yb
I AiU, II AK K,M 20 LODOWISKO LOD poniedziałek 20.00-21.00 A.Bodzioch
A.Maslyk
5gf94ah
e7glq7i
I AiU, II AK K,M 20 LODOWISKO LOD wtorek 18.00-19.00 A.Bodzioch
A.Jodłowski
z134cui
3jpz454
I AiU, II AK K,M 20 LODOWISKO LOD wtorek 19.00-20.00 A.Bodzioch
A.Jodłowski
uphmpu3
1jwz0bm
I AiU, II AK K,M 20 LODOWISKO LOD wtorek 20.00-21.00 A.Bodzioch
A.Jodłowski
b7nph17
b1apy1s

 

(Basen SMS, ul. Grochowska 20)

 

ROK STUDIÓW, KIERUNEK PŁEĆ LICZBA OSÓB RODZAJ ZAJĘĆ OBIEKT DZIEŃ GODZINA NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I AiU, II AK K,M 15 BASEN B/G czwartek 21.00-22.00

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ Z WF DLA STUDENTÓW WIEiK

STUDIA 1° STACJONARNE

INFORMATYKA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/1 M  11 poniedziałek 12.00-13.30 H/A/S/K Dr A.Bahr 3hr80gq

 

I/1 M  11 poniedziałek 12.00-13.30 ASK Mgr W.Dynowski lzugnrv

 

STUDIA 1° STACJONARNE

INFORMATYKA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/1 K 11-12 Czwartek 18.45-20.15 A/S/K A.Masłyk hi06mmg
I/1 M ½ 12 Poniedziałek 15.00-16.30 H/K M.Downar-Zapolska v9s6h7g
I/1 M ½ 12 Poniedziałek 16.30-18.00 H/K M.Downar-Zapolska j3wkd8w

 

ELEKTROTECHNIKA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/1 K 11-13 Czwartek 18.45-20.15 A/S/K A.Masłyk
I/1 M ½  11 Środa 10.30-12.00 H/C M.Jakubowska efcfkey
I/1 M ½ 11 Środa 10.30-12.00 H/C K.Dudek ukscbuf
I/1 M ½ 12 Środa 12.00-13.30 H/C M.Jakubowska 6t3imah
I/1 M ½ 12 Środa 12.00-13.30 H/C K.Dudek ert8c99
I/1 M ½ 13 Środa 13.30-15.00 H/C K.Dudek hxfk2xt
I/1 M ½ 13 Środa 13.30-15.00 H/C K.Dudek hxfk2xt
II/3 K 21-23 czwartek 18.45-20.15 A/S/K
II/3 M ½ 22 Środa 15.00-16.30 H/K M.Downar-Zapolska kf06zlg
II/3 M ½ 22 Środa 15.00-16.30 H/K M.Downar-Zapolska kf06zlg
II/3 M ½ 23 Środa 16.30-18.00 H/K M.Downar-Zapolska 8oeutm3
II/3 M ½ 23 Środa 16.30-18.00 H/K M.Downar-Zapolska 8oeutm3

 

ELEKTROTECHNIKA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/1 M EL 14 środa 13.30-15.00 H/C J.Dybała mnobeqs
II/3 M EL 21 środa 15.00-16.30 H/C J.Dybała 6me1fm2

  

STUDIA 2° STACJONARNE

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/2 K,M M.i diag u.e. czwartek 7.30-9.00 H/K M.Laskowski dfoaq1d

 

 

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/2 K,M ½ elektroenerg wtorek 9.00-10.30 H/K K.Dudek bc5e3uw

 

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ Z WF DLA STUDENTÓW WIL W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/21

BUDOWNICTWO

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
II/3 K 3 piątek 7.30-9.00 A/S/K A.Słupska 9soz2f8
II/3 K 8 piątek 7.30-9.00 A/S/K A.Słupska 9soz2f8

 

II/3 K 3 czwartek 16.30-18.00 A/S/K M.Tomczyk 0cus84t
II/3 K 8 czwartek 18.00-19.30 A/S/K M.Tomczyk mlclain

 

STUDIA 1° STACJONARNE

BUDOWNICTWO

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
II/3 K 1+2 czwartek 15.00-16.30 A/S/K M.Jakubowska 14py39r
II/3 K 4 czwartek 16.30-18.00 A/S/K A.Słupska mrfad1i
II/3 K 7 czwartek 16.30-18.00 A/S/K M.Jakubowska i0fuo2u
II/3 K 9 czwartek 18.00-19.30 A/S/K A.Masłyk htrsd79
II/3 K 10 czwartek 15.00-16.30 H/K A.Słupska
II/3 K 12ANG czwartek 12.00-13.30 H/K M.Jakubowska 9tywguj
II/3 M 1 czwartek 7.30-9.00 H/A/S/K ½gr Iwona Zięba
½ A.Rafałowicz
cwwoe2c
bczw89y
II/3 M  2 czwartek 7.30-9.00 H/A/S/K ½gr Iwona Zięba
½ A.Rafałowicz
cwwoe2c
bczw89y
II/3 M 3 czwartek 9.00-10.30 H/A/S/K ½gr Iwona Zięba
½ A.Rafałowicz
tuq7he5
ea6z5fw
II/3 M 4 czwartek 9.00-10.30 H/A/S/K ½gr Iwona Zięba
½ A.Rafałowicz
tuq7he5
ea6z5fw
II/3 M 5 piątek 7.30-9.00 H/A/S/K ½gr Iwona Zięba
½ M. Laskowski
i81x1c4
piufh9e
II/3 M 6 piątek 7.30-9.00 H/A/S/K ½gr Iwona Zięba
½ M. Laskowski
i81x1c4
piufh9e
II/3 M 7 piątek 9.00-10.30 H/A/S/K ½gr Iwona Zięba
½ M. Laskowski
bqpcncx
8zsy19o
II/3 M 8 piątek 9.00-10.30 H/A/S/K ½gr Iwona Zięba
½ M. Laskowski
bqpcncx
8zsy19o
II/3 M 9 piątek 12.00-13.30 H/A/S/K ½ gr Agnieszka Słupska
½ gr Jarosław Dudek
6gcw1fe
umcii5e
II/3 M 10 piątek 12.00-13.30 H/A/S/K ½ gr Agnieszka Słupska
½ gr Jarosław Dudek
6gcw1fe
umcii5e
II/3 M 12 ANG czwartek 12.00-13.30 H/K M. Jakubowska 9tywguj

 

TRANSPORT

ROK

SEMESTR

 PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
II/3 K 1 wtorek 15.00-16.30 A/S/K B.Jeż mma6rx7
II/3 K         2 wtorek 18.00-19.30 A/S/K M.Downar-Zapolska pct2k9v
II/3 K         3 wtorek 18.00-19.30 A/S/K M.Downar-Zapolska pct2k9v
II/3 M 1 wtorek 15.00-16.30 H/K K.Włodarczyk uzi312v
II/3 M         2 wtorek 16.30-18.00 H/A/S/K B.Jeż
K.Włodarczyk
9y8bfxk
hcuybw6
II/3 M 3 wtorek 16.30-18.00 H/A/S/K M.Downar-Zapolska
K.Włodarczyk
S2b1r3t
hcuybw6

 

BUDOWNICTWO

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
II/3 K 5 czwartek 16.30-18.00 A/S/K M.Tomczyk
II/3 K 6 czwartek 18.00-19.30 A/S/K M.Tomczyk

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ Z WF DLA STUDENTÓW WYDZIAŁU INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I FIZYKI W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/2021

STUDIA 1° STACJONARNE

NANOTECHNOLOGIE I NANOMATERIAŁY

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/1 K,M NANO11 poniedziałek 7.30-9.00 HASK Dr A.Bahr 9am9abj
I/1 K NANO11 poniedziałek 7.30-9.00 HK M.Tomczyk g0138vq

INŻYNIERIA MATERIAŁOWA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/1 K,M P1 poniedziałek 9.00-10.30 HASK Dr A.Bahr 7w7e7fo
I/1 K P1 poniedziałek 9.00-10.30 HK M.Tomczyk me3t5go

FIZYKA TECHNICZNA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
II/3 K,M FIZ21 poniedziałek 12.00-13.30 HASK A.Rafałowicz 9ltou10

 

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ Z WF DLA STUDENTÓW WYDZIAŁU INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI W SEMESTRZE ZIMOWYM 2019/2020

 

STUDIA 1° STACJONARNE

BUDOWNICTWO

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
IV/7 K 1 poniedziałek 7.30-9.00 ASK ½ gr Iwona Zięba
½ Marta Jawor
8935v8b
z7u6r3y
IV/7 K 2 poniedziałek 9.00-10.30 ASK ½ gr Iwona Zięba
½ Marta Jawor
3a3soh4
q5tvbs1
IV/7 M 1 poniedziałek 7.30-9.00 H/K K.Dudek cx7tk15
IV/7 M 2 poniedziałek 9.00-10.30 H/K K.Dudek 0i1i5fr

 

INŻYNIERIA ŚRODOWISKA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
IV/7 K IŚ+UCZ wtorek 7.30-9.00 ASK A.Rafałowicz b536h51
IV/7 M 2/3 IŚ wtorek 7.30-9.00 HK J.Majka nxjphjj
IV/7 M 1/3 IŚ wtorek 9.00-10.30 ASK
IV/7 M UCZ wtorek 9.00-10.30 HK J.Majka ux4yfu7

 

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
IV/7 K 1+2 wtorek 15.00-16.30 HK M.Laskowski r8rcjnl
IV/7 M 1 wtorek 16.30-18.00 ASK M.Śrutowski g9uresm
IV/7 M 2 wtorek 16.30-18.00 HK M.Laskowski 0og2au9

 

INŻYNIERIA CZYSTEGO POWIETRZA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
II/3 K,M ICP poniedziałek 15.00-16.30 HK A.Słupska e71bnxo

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ Z WF DLA STUDENTÓW WYDZIAŁU INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI  W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/2021

STUDIA 1°STACJONARNE

INFORMATYKA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
II/3 K 21+22+23+24 czwartek 7.30-9.00 H/K B.Jeż 2zqq6ft
II/3 M 21 środa 10.30-12.00 H/C A.Jodłowski 810x1yf
II/3 M ½ 22 środa 12.00-13.30 H/C A.Jodłowski z46x1tc
II/3 M ½ 22 środa 13.30-15.00 H/C A.Jodłowski mgk0mj1
II/3 M 23 środa 15.00-16.30 H/C A.Słupska d3hkmj4
II/3 M 24 środa 12.00-13.30 H/A/S/K B.Grabacka-Pietruszka
B.Grabacka-Pietruszka
S99ngo7/
h85oqic

 

MATEMATYKA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
II/3 K 21+ ½ 23 środa 15.00-16.30 H/K Dr A.Bahr uxb0cg9
II/3 K 22+ ½ 23 środa 16.30-18.00 H/A/S/K Dr A.Bahr hf01vu6
II/3 M 21+22+23 środa 16.30-18.00 H/C A.Słupska objxm3j

 

ROZKŁAD  ZAJĘĆ Z WF DLA STUDENTÓW III ROKU WIiTCH SEMESTR ZIMOWY 2020/2021

STUDIA 1° STACJONARNE

TECHNOLOGIA CHEMICZNA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
III/5 K 30T1 środa 7.30-9.00 H/K K.Włodarczyk f5k41cv
III/5 K 31+33T1 środa 7.30-9.00 A/S/K J.Majka kn4hctx
 III/5 K 34T1 środa 9.00-10.30 H/K K.Włodarczyk 52llvh8
III/5 K 35T1 środa 9.00-10.30 A/S/K J.Majka 4mv6v6e
III/5 K 30-35T1 poniedziałek 9.00-10.30 H/A/S/K B.Jeż xft4idh

 

INŻYNIERIA CHEMICZNA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
III/5 K      30I1 czwartek 9.00-10.30 H/K B.Jeż 3l47ran
III/5 M 30I1 poniedziałek 16.30-18.00 H/A/S/K A.Słupska ngbu9pc

A

 

BIOTECHNOLOGIA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
III/5 K 30B1 czwartek 15.00-16.30 H/A/S/K M.Downar-Zapolska qf75ubg
III/5 K 31B1 czwartek 12.00-13.30 H/A/S/K B.Grabacka-Pietruszka
B.Grabacka-Pietruszka
662fc8h
2vk4nva
III/5 M 30,31B1 poniedziałek 16.30-18.00 H/A/S/K A. Słupska ngbu9pc

 

STUDIA 2° STACJONARNE – aktywny inżynier

TECHNOLOGIA CHEMICZNA

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/2 K,M TCH środa 18.00-19.30 A/S/K K.Włodarczyk iocj9fp

 

I/2 K,M TCH środa 18.00-19.30 A/S/K M.Tomczyk c1iuegh

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ Z WF DLA STUDENTÓW WM W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/2021

STUDIA 1° stacjonarne

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/1 K,M A1 poniedziałek 10.00-11.00 B/C A.Łagosz-Michalec
B.Grabacka-Pietruszka
pxqxawj/9sbwknz
I/1 K,M A2 poniedziałek 11.00-12.00 B/C A.Łagosz-Michalec
B.Grabacka-Pietruszka
v4f0xl3/ g8a2zy3
I/1 K,M A3 poniedziałek 12.00-13.00 B/C A.Łagosz-Michalec
B.Grabacka-Pietruszka
1e6hb3v/ ie50jqx

 

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/1 K,M K1 poniedziałek 10.00-11.00 B/C A.Łagosz-Michalec
B.Grabacka-Pietruszka
3bhyey8/ a98kf8x
I/1 K,M K2 poniedziałek 11.00-12.00 B/C A.Łagosz-Michalec
B.Grabacka-Pietruszka
rv1wyv4/ u57ugrg
I/1 K,M K3 poniedziałek 12.00-13.00 B/C A.Łagosz-Michalec
B.Grabacka-Pietruszka
uyfw0pd/ 39acxjj

 

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/1 K L1 poniedziałek 13.30-15.00 H/C M. Jakubowska
M. Laskowski
08pjpf5
jqpn5f7
I/1 K L2 poniedziałek 15.00-16.30 H/C M. Jakubowska
M. Laskowski
olxl0w6
0swvyb8
I/1 K S1+S2+

M1-M4

piątek 12.00-13.30 H/C J.Dybała rl15hq9
ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT
I/1 M I1 poniedziałek 7.30-9.00 B/C J.Dudek uub54uh
I/1 M ½ I2 poniedziałek 7.30-9.00 H/C M.Śrutowski xnvlqpk
I/1 M ½ I2 poniedziałek 9.00-10.30 H/C M.Śrutowski i8b4h0m
I/1 M I3 poniedziałek 9.00-10.30 H/C J.Dudek p43rkg8
I/1 M U1 poniedziałek 10.30-12.00 H/C J.Dybała
W.E.Radzikowski
ym10tb5
43bqd2o
I/1 M B1 poniedziałek 12.00-13.30 H/C J.Dybała
W.E.Radzikowski
ulfvo2l
q1f35q2
I/1 M T1 wtorek 7.30-9.00 H/C Dr A.Bahr
M. Jakubowska
vmmxr4m
bc0xzqo
I/1 M T2 wtorek 9.00-10.30 H/C Dr A.Bahr 9x9c0ex
I/1 M T3 wtorek 10.30-12.00 H/C W.E.Radzikowski iaqlbxn
I/1 M T4 wtorek 12.00-13.30 H/C W.E.Radzikowski eel8orm
I/1 M M1 czwartek 7.30-9.00 H/C ½ gr J. Dudek
A.Masłyk
w2mu5rg
twezxc4
I/1 M M2 czwartek 9.00-10.30 H/C ½ gr J. Dudek
A.Masłyk
j5bzne4
b5x2zt9
I/1 M M3 czwartek 10.30-12.00 H/C Jacek Majka
W.E.Radzikowski
z2r6ayk
e6p621u
I/1 M M4 czwartek 12.00-13.30 H/C Jacek Majka
W.E.Radzikowski
cow2bzu
0q759hj

 

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/1 M 2/3 S1 piątek 7.30-9.00 H/C M.Śrutowski a3fw6qo
I/1 M 1/3 S1+1/3 S2 piątek 9.00-10.30 H/C M.Śrutowski 1jccajd
I/1 M 2/3 S2 piątek 10.30-12.00 H/C J.Dybała z6ep42c

 

ROK

SEMESTR

PŁEĆ

K, M

GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
I/1 K I1+½ I2 poniedziałek 7.30-9.00 H/C A.Jodłowski f82zir1
I/1 K I3+½ I2 poniedziałek 9.00-10.30 H/C A.Jodłowski dnbt3sg
I/1 K B1+U1 poniedziałek 10.30-12.00 H/C K.Włodarczyk ubg9dz6
I/1 K U2 poniedziałek 12.00-13.30 H/C K.Włodarczyk 9j8k1c1
I/1 K W1 poniedziałek 13.30-15.00 H/C J.Majka v1hkeo3
I/1 K T1+T2 wtorek 7.30-9.00 H/C A.Łagosz-Michalec d9v9klp
I/1 K T3+T4 wtorek 9.00-10.30 H/C A.Łagosz-Michalec vhqc20z
I/1 K T3 wtorek 10.30-12.00 H/C M.Tomczyk  loqxeiw
I/1 K T4 wtorek 12.00-13.30 H/C M.Tomczyk  r3xjhrk
I/1 M L1+L2 wtorek 9.00-10.30 H/C J.Majka  l3sr5ac
I/1 M W1 wtorek 9.00-10.30 H/C J.Majka v1hkeo3

 

WYCHOWANIE ZDROWOTNE

ROK
SEMESTR
PŁEĆ
K,M
GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
dowolny K,M dowolna środa 18.00-19.30 SKC A.Łagosz-Michalec gie3usc

 

REHABILITACJA

ROK
SEMESTR
PŁEĆ
K,M
GRUPA DZIEŃ GODZINA OBIEKT NAUCZYCIEL KOD GRUPY
dowolny K,M dowolna środa 19:30-21:00 AC A.Łagosz-Michalec cwpj1z3
dowolny K,M dowolna czwartek 21:00-22:00 BG A. Jodłowski oz1uf41