Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej

Sekcje Sportowe KU AZS PK

SEKCJE SPORTOWE KU AZS PK 2020/2021

Do pobrania SEKCJE KU AZS PK 20_21

 

SEKCJA MIEJSCE DZIEŃ/GODZINA TRENER
BADMINTON HALA SPORTOWA PONIEDZIAŁEK 16.30-18.00 MAŁGORZATA MAJERSKA
AL. JANA PAWŁA II 37 ŚRODA 19.30-21.00
CHEERLEADERS HALA SPORTOWA PONIEDZIAŁEK 18.00-19.30 BEATA JEŻ
KAMIENNA 17 ŚRODA 19.30-21.00
ERGOMETR SIŁOWNIA DS – 4 PONIEDZIAŁEK 18.00-19.30 ADAM BODZIOCH
ŚRODA 18.00-19.30
FUTSAL K HALA SPORTOWA CZWARTEK  21.00-22.30 ROBERT ORŁOWSKI
AL. JANA PAWŁA II 37
JUDO/MMA SALA JUDO PONIEDZIAŁEK  21.00-22.30 ROBERT ZACZKIEWICZ
AL. JANA PAWŁA II 37 ŚRODA 21.00-22.30
KOLARSTWO MTB MIEJSCE WYZNACZONE PRZEZ KONTAKT: ARKADIUSZ JODŁOWSKI
TRENERKĘ AJODLOWSKI@PK.EDU.PL
HALA SPORTOWA PONIEDZIAŁEK  19.30-21.00
KOSZYKÓWKA K CZWARTEK 19.30-21.00 WOJCIECH DOWNAR-ZAPOLSKI
KAMIENNA 17
PIĄTEK  18.00-19.30
KOSZYKÓWKA M HALA SPORTOWA PONIEDZIAŁEK 21.00-22.30 JERZY DYBAŁA
KAMIENNA 17 CZWARTEK 21.00-22.30
TRÓJBÓJ SIŁOWY SIŁOWNIA DS – 4 PONIEDZIAŁEK 19.30-21.00 ADAM BODZIOCH
ŚRODA 19.30-21.00
LEKKOATLETYKA HALA SPORTOWA KAMIENNA 17 PONIEDZIAŁEK 18.00-19.30 AGNIESZKA SŁUPSKA
HS. AL. JANA PAWŁA II 37 ŚRODA 18.00-19.30 IWONA ZIĘBA
NARCIARSTWO HALA SPORTOWA KAMIENNA 17 WTOREK 19.30-21.00 ANNA MASŁYK
SIŁOWNIA KAMIENNA 17 CZWARTEK 19.30-21.00 KRZYSZTOF WŁODARCZYK
PIŁKA NOŻNA HALA SPORTOWA WTOREK 21.00-22.30 ROBERT ORŁOWSKI
AL. JANA PAWŁA II 37
PIŁKA RĘCZNA K HALA SPORTOWA UEK PONIEDZIAŁEK 18.30-20.00 MARIUSZ SUMARA
UL. RAKOWICKA 27 ŚRODA 16.45-18.15
PIŁKA RĘCZNA M HALA SPORTOWA UEK PONIEDZIAŁEK 20.15-21.45 MARIUSZ SUMARA
UL. RAKOWICKA 27 ŚRODA 18.30-20.00
PŁYWACKA BASEN SMS UL. GROCHOWSKA 22 PONIEDZIAŁEK 19.00-21.00 MARTA TOMCZYK
BASEN SMS UL. GROCHOWSKA 22 CZWARTEK 20.00-22.00 ARKADIUSZ JODŁOWSKI
SIATKÓWKA K HALA SPORTOWA WTOREK 18.00-19.30 MARCIN LASKOWSKI
KAMIENNA 17 CZWARTEK 18.00-19.30
SIATKÓWKA M HALA SPORTOWA WTOREK 18.00-19.30 MATEUSZ ŚRUTOWSKI
KAMIENNA 17 ŚRODA 21.00-22-.30
SNOWBOARD HALA SPORTOWA KAMIENNA 17 WTOREK 19.30-21.00 ANNA MASŁYK
SIŁOWNIA KAMIENNA 17 CZWARTEK 19.30-21.00 KRZYSZTOF WŁODARCZYK
TENIS STOŁOWY HALA SPORTOWA PONIEDZIAŁEK 18.00-19.30 JAROSŁAW DUDEK
AL. JANA PAWŁA II 37 CZWARTEK 18.00-19.30
TENIS ZIEMNY KORTY CZYŻYNY WTOREK 20.00-21.30 MARTA JAWOR
AL. JANA PAWŁA II 37 CZWARTEK 20.00-21.30 WOJCIECH DYNOWSKI
PLANOWANE ZEBRANIE
WSPINACZKA ORGANIZACYJNE
INFORMACJA W AZS PK

KWALIFIKACJI NA WW. SEKCJE SPORTOWE DOKONUJE TRENER W GODZINACH TRENINGU SEKCJI

 

– W ZAJĘCIACH WW. SEKCJI SPORTOWYCH AZS POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ W ROKU AKADEMICKIM 20/21

 

MOGĄ UCZESTNICZYĆ STUDENCI PRZYJĘCI DO SEKCJI PRZEZ TRENERA PO OPŁACENIU SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ ISIC-AZS

– CZŁONKOWIE UCZESTNICZĄCY W WW. SEKCJACH MAJĄ MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA ZALICZENIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

 

ZAPISY DO SEKCJI PROWADZI SEKRETARIAT AZS NA PODSTAWIE KOLEJNOŚCI OPŁACENIA SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ AZS. NA SEMESTR ZIMOWY DO WW. SEKCJI BĘDĄ PRZYJMOWANE OSOBY NA PODSTAWIE KOLEJNOŚCI WPŁAT ZA SEMESTR ZIMOWY I NIE OBOWIAZUJE KOLEJNOŚĆ Z POPRZEDNIEGO SEMESTRU.

 

WYJĄTEK STANOWI SEKCJA REKREACYJNA TENISA ZIEMNEGO – TUTAJ O PRZYJĘCIU DECYDUJE TRENER CZŁONKOWIE KLUBU UCZELNIANEGO ISIC-AZS OTRZYMUJĄ CAŁODOBOWE UBEZPIECZENIE NW 24H/DOBĘ NA DANY ROK AKADEMICKI

 

CZŁONKOWIE AZS UCZESTNICZĄCY W WW. SEKCJACH REKREACYJNYCH NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI UZYSKANIA

ZALICZENIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO!!!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: SEKRETARIAT AZS UL. KAMIENNA 17 * POK. 201 tel. 632 43 42 oraz WWW.AZS-PK.PL

 

ROZPOCZĘCIE TRENINGÓW SEKCJI ORAZ PRZYJMOWANIE SKLADEK KU AZS POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ UL. KAMIENNA 17, pok. 201 OD 12.10.2020

BIURO CZYNNE W GODZINACH

 

PONIEDZIAŁEK 10.00 – 14.00

WTOREK 10.00 – 14.00

ŚRODA 10.00 – 14.00

CZWARTEK  14.00 – 19.00

PIĄTEK  10.00 – 14.00