Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej

Sekcje Sportowe KU AZS PK

SEKCJE SPORTOWE KU AZS PK 2018/19
SEKCJA MIEJSCE DZIEŃ/GODZINA TRENER
BADMINTON HALA SPORTOWA

AL. JANA PAWŁA II 37

PONIEDZIAŁEK  16.30-18.00    ŚRODA  19.30-21.00 MAŁGORZATA MAJERSKA
CHEERLEADERS HALA SPORTOWA

KAMIENNA 17

WTOREK  18.00-19.30 CZWARTEK  17.15-18.45 BEATA JEŻ
ERGOMETR SIŁOWNIA DS – 4 PONIEDZIAŁEK  16.30-18.00 ŚRODA  19.00-20.30 ADAM BODZIOCH
FUTSAL                  K HALA SPORTOWA              AL. JANA PAWŁA II 37 WTOREK   19.30-21.00 ROBERT ORŁOWSKI
JUDO/MMA SALA JUDO                       AL. JANA PAWŁA II 37 WTOREK   21.00-22.30  CZWARTEK  21.00-22.30 ROBERT ZACZKIEWICZ
KOLARSTWO MTB MIEJSCE WYZNACZONE PRZEZ TRENERKĘ KONTAKT:                            JUSTYNA.FRACZEK@WP.PL JUSTYNA FRĄCZEK
KOSZYKÓWKA      K SIŁOWNIA KAMIENNA

HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17

PONIEDZIAŁEK   18.45-19.30

PONIEDZIAŁEK   19.30-21.00

CZWARTEK  19.30-21.00

PIĄTEK   18.00-19.30

WOJCIECH DOWNAR – ZAPOLSKI
KOSZYKÓWKA    M HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 WTOREK   21.00-22.30

CZWARTEK  21.00-22.30

JERZY DYBAŁA
TRÓJBÓJ SIŁOWY SIŁOWNIA DS – 4 PONIEDZIAŁEK  15.00-16.30

ŚRODA  20.30- 22.00

ADAM BODZIOCH
LEKKOATLETYKA HALA SPORTOWA KAMIENNA 17

HS. AL. JANA PAWŁA II 37

PONIEDZIAŁEK  18.00-19.30

ŚRODA  18.00-19.30

AGNIESZKA SŁUPSKA

IWONA ZIĘBA

NARCIARSTWO HALA SPORTOWA KAMIENNA 17

SIŁOWNIA KAMIENNA 17

WTOREK  19.30-21.00

CZWARTEK  20.15-21.45

ANNA MASŁYK

KRZYSZTOF WŁODARCZYK

PIŁKA NOŻNA HALA SPORTOWA

AL. JANA PAWŁA II 37

WTOREK  21.00-22.30 ROBERT ORŁOWSKI
PIŁKA RĘCZNA    K HALA SPORTOWA UEK

UL. RAKOWICKA 27

PONIEDZIAŁEK  18.00-19.30

ŚRODA  18.00-19.30

MARIUSZ SUMARA
PIŁKA RĘCZNA    M HALA SPORTOWA UEK

UL. RAKOWICKA 27

PONIEDZIAŁEK  19.30-21.00

ŚRODA  19.30-21.00

MARIUSZ SUMARA
PŁYWACKA BASEN SMS UL. GROCHOWSKA 22

SILOWNIA KAMIENNA 17

BASEN SMS UL. GROCHOWSKA 22

PONIEDZIAŁEK  21.30-22.30

ŚRODA  19.30-21.00

CZWARTEK 20.00-21.00

MARTA TOMCZYK

ARKADIUSZ JODŁOWSKI

SIATKÓWKA         K HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 WTOREK  18.00-19.30

CZWARTEK  18.00-19.30

MARCIN LASKOWSKI
SIATKÓWKA        M HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 WTOREK  18.00-19.30

CZWARTEK  18.00-19.30

KRZYSZTOF DUDEK
SNOWBOARD HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 WTOREK  19.30-21.00

CZWARTEK  20.15-21.45

ANNA MASŁYK

KRZYSZTOF WŁODARCZYK

TENIS STOŁOWY HALA SPORTOWA

AL. JANA PAWŁA II 37

PONIEDZIAŁEK  18.00-19.30

CZWARTEK 18.00-19.30

JAROSŁAW DUDEK
TENIS ZIEMNY KORTY CZYŻYNY

AL. JANA PAWŁA II 37

WTOREK  20.00-21.30

CZWARTEK  20.00-21.30

MARTA JAWOR

WOJCIECH DYNOWSKI

WSPINACZKA PLANOWANE ZEBRANIE ORGANIZACYJNE INFORMACJA W AZS PK  
KWALIFIKACJI NA WW. SEKCJE SPORTOWE DOKONUJE TRENER W GODZINACH TRENINGU SEKCJI

– W ZAJĘCIACH WW. SEKCJI SPORTOWYCH AZS POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ W ROKU AKADEMICKIM 18/19

MOGĄ UCZESTNICZYĆ STUDENCI PRZYJĘCI DO SEKCJI PRZEZ TRENERA PO OPŁACENIU SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ ISIC-AZS

– CZŁONKOWIE UCZESTNICZĄCY W WW. SEKCJACH MAJĄ MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA ZALICZENIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

 

ZAPISY DO SEKCJI PROWADZI SEKRETARIAT AZS NA PODSTAWIE KOLEJNOŚCI OPŁACENIA SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ AZS. NA SEMESTR LETNI DO WW. SEKCJI BĘDĄ PRZYJMOWANE OSOBY NA PODSTAWIE KOLEJNOŚCI WPŁAT ZA SEMESTR LETNI I NIE OBOWIAZUJE KOLEJNOŚĆ Z SEMESTRU ZIMOWEGO.

WYJĄTEK STANOWI SEKCJA REKREACYJNA TENISA ZIEMNEGO – TUTAJ O PRZYJĘCIU DECYDUJE TRENER

CZŁONKOWIE KLUBU UCZELNIANEGO ISIC-AZS OTRZYMUJĄ CAŁODOBOWE UBEZPIECZENIE NW 24H/DOBĘ NA DANY ROK AKADEMICKI

CZŁONKOWIE AZS UCZESTNICZĄCY W WW. SEKCJACH REKREACYJNYCH NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI UZYSKANIA ZALICZENIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO!!!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: SEKRETARIAT AZS UL. KAMIENNA 17 * POK. 201 tel. 632 43 42 oraz WWW.AZS-PK.PL

ROZPOCZĘCIE TRENINGÓW SEKCJI ORAZ PRZYJMOWANIE SKŁADEK

KU AZS POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ UL. KAMIENNA 17, pok. 201

OD 08.10.2018

BIURO CZYNNE W GODZINACH

PONIEDZIAŁEK          10.00 – 14.00

WTOREK                      10.00 – 14.00

ŚRODA                         10.00 – 14.00

CZWARTEK                  14.00 – 19.00

PIĄTEK                         10.00 – 14.00